Deze zondag is de derde van een blok met vier teksten over voorouders van Jezus.
Op deze zondag staat 2 Samuel 7:8-11, 17-19 centraal: God belooft aan David dat er altijd iemand uit zijn familie als koning over Israël zal heersen.
Download hier het volledige programma met de voorbereiding, bouwstenen van de zondag en alle werkbladen. In deze download zitten nog niet de extra losse bestanden, zoals brieven voor predikanten of ouders.
Voorbereiding
Bouwstenen van de zondag
Werkbladen 4-8 jaar
Werkblad 4-8 jaar: Kaartje met bijbeltekst
Werkblad 4-8 jaar: Illustratie bijbelverhaal
Werkbladen 8-12 jaar
Werkblad 8-12 jaar: Kaartje met bijbeltekst
Werkboekje 8-12 jaar
Werkblad Kroon 4-8 jaar
Video
Lied - bladmuziek
Lied - beamer
Informatie voor predikanten en kinderwerkers
Brief voor de ouders
Op deze zondag staat 2 Samuel 7:8-11, 17-19 centraal: God belooft aan David dat er altijd iemand uit zijn familie als koning over Israël zal heersen.
Voor de kinderen van 4-8 jaar richten we ons op Gods belofte dat er altijd iemand uit de familie van David koning zal zijn.
Voor de kinderen van 8-12 jaar richten we ons op David die verbaasd is dat God hem als koning heeft uitgekozen, ook al komt hij niet uit een belangrijke familie.
In deze serie lezen we vier teksten over de voorouders van Jezus, het verhaal over de geboorte van Jezus, zoals Matteüs dat vertelt en lezen we over wijze mannen uit een ver land, op zoek naar een pasgeboren koningskind.
Toon volledige serie